У Запоріжжі відкрили центр відвідування для дітей і молоді, які перебувають у конфлікті із законом. В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова облдержадміністрації Григорій Самардак, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, представники влади міста й області.

Це вже третій апробаційний центр, заснований в Україні за сприяння проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» та фінансової підтримки Уряду Канади, із них два – в Запорізькій області . Останній створено при Запорізькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що надає послуги з індивідуальної  профілактики правопорушень неповнолітніх,  засудженим до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Наша найголовніша цінність – це наші діти. І відкриття цього центру є прикладом реформ і поліпшення нашого рівня життя. Насамперед це стосується змін у вихованні дітей. Головне досягнення цього центру в тому, що він робить акцент не на покаранні, а на запобіганні помилкам, яких можуть припуститися неповнолітні. Хочу наголосити, що це вже третій центр, відкритий за підтримки наших канадських партнерів. Перший почав працювати ще в 2011 році в Мелітополі і розробив усі програми та методики з виправних заходів, що втілюються сьогодні в життя в нашій державі. Хочу подякувати нашим партнерам за те, що вони допомагають нам не лише грантами, а й реальними проектами. Адже діти – це наше майбутнє. І я вважаю, що, підтримуючи їх, ми збудуємо в Україні сильну державу, де пануватимуть мир, порядок і законність, – наголосив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

За інформацією прес-служби Запорізької ОДА