Департамент освіти Львівської облдержадміністрації завершив перевірку фаховості директорів шкіл, де учні, які претендували на отримання золотих і срібних медалей за досягнення в навчанні, не підтвердили своїх знань під час зовнішнього незалежного оцінювання. За результатами перевірки оголошено догани 10 директорам шкіл. Про це повідомила начальник відділу загальної, середньої та дошкільної освіти департаменту освіти та науки ЛОДА Ірина Сислюк.

Догани отримали ті керівники навчальних закладів, де в учнів були великі розбіжності між річними оцінками та результатами ЗНО, – сказала Ірина Сислюк. – Крім того, розглядається доцільність перебування на посаді директора Підкамінської школи“.

Водночас слід нагадати, що на 100 % підтвердили медалі учні навчальних закладів Залізничного району м.Львова, м.Нового Роздолу, на 90-99 % – учні Львова, Борислава, Стрия, Червонограда та Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів; на 80-89 % – Дрогобича, Самбора, Трускавця, Буська та Городоцького, Дрогобицького, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів та на 70-79 % – Жидачівського, Мостиського, Радехівського районів області.

Інформує прес-служба Львівської ОДА