Днями на Дніпропетровщині розпочали новий навчальний рік понад 170 позашкільних навчальних закладів системи освіти. Туризм, екологія, біологія, ракетобудування, комп’ютерний дизайн, вокал, хореографія, декоративно?ужиткове мистецтво, кіномистецтво, наука та багато іншого. Обрати безкоштовний гурток  може кожен школяр Дніпропетровщини. Департамент освіти і науки ОДА запрошує всіх дітлахів записатися до закладів позашкільної освіти та розкрити свої таланти і здібності.

Як розповідають у департаменті, в кожному місті та районі є заклади позашкільної освіти. Школярі можуть обирати будь-які заняття за власним бажанням. Це може бути науково-технічний, еколого-натуралістичний, науково-дослідницький, туристсько-краєзнавчий, художньо-естетичний чи спортивний напрями. До того ж кількість гуртків, які може відвідувати дитина, необмежена.

«Зрозуміло, що у великих містах кількість гуртків та секцій величезна, однак ми ставили перед собою завдання створити умови для розвитку дитини будь-де, незалежно від місця проживання. Цього тижня всі заклади позашкільної освіти та пришкільні гуртки розпочали свою роботу. Ми запрошуємо всіх дітлахів регіону прийти та обрати улюблене заняття для себе», ? зазначає директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький.

Він додав, що мережа позашкільних навчальних закладів в регіоні широка – 339 позашкільних закладів системи освіти, культури, молоді та спорту, із них 119 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 87 шкіл художньо-естетичного виховання, 177 ? профільних і комплексних. Практично у кожній школі є гуртки чи секції. Усі вони абсолютно безкоштовні.

Минулоріч майже 190 тисяч дітлахів відвідували позашкільні гуртки, 44 тисячі – займалися у спортивних секціях.

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА