Із давніх-давен гармонія тіла і духу, міцне здоров’я, надзвичайна сила і гострий розум захоплювали людей. Саме міцне здоров’я відкриває можливості для всіх звершень і досягнень людства. Найцінніше, що у нас є, — здоров’я, яке найкраще берегти з дитинства, адже саме тоді людина формується як особистість, шукає шляхи самовираження і звикає до дорослого життя.

Важливим завданням сьогодення є всебічне сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я молоді. В сучасних умовах в Україні склалася критична ситуація із станом здоров’я, особливо підростаючого покоління, збільшилася кількість негативних чинників, що впливають на самопочуття школярів. Майже 90 % учнів мають відхилення у здоров’ї.

Саме тому днями в рамках проведення Дня інтеграції «Здорова дитина – здорова нація» за підтримки Національного Олімпійського комітету України з метою популяризації здорового способу життя та залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом у школі вже традиційно відбулися ІV осінні Олімпійські ігри.

На урочистому відкритті директор школи Світлана Кучук і чемпіон України зі спринтерського багатоборства з ковзанярського спорту С. Тимофєєв привітали юних олімпійців та побажали гарного настрою й переможних результатів. Крім спортивних змагань з туризму, тенісу, легкої атлетики, у школі відбулися інтегровані уроки з навчальних предметів на тему здорового способу життя та відбувся конкурс малюнків “Мій шлях до здоров’я”. Завершилося свято нагородженням переможців та учасників грамотами, кубками та подарунками. Під час закриття Олімпійських ігор понад 800 учнів школи взяли участь у флешмобі «Україно – перемагай!».