МОН України оприлюднило наказ  № 940 від 16 вересня 2015 року:

Про проведення державної підсумкової атестації  учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602

НАКАЗУЮ:

 1. Провести з 10 по 20 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня з трьох предметів.
 2. Провести з 1 по 10 червня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня з трьох предметів.
 3. Провести з 16 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі  (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання.
 4. Затвердити переліки навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація, що додаються.
 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  заступника Міністра Полянського

Міністр                                                                                                  Сергій Квіт

 


 

                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
16.09. вересня 2015 року №940

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня у 2015/2016 н.р.
з 10 по 20 травня 2016 року

 • Українська мова
 • Літературне читання
 • Математика

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
з 1 по 10 червня 2016 року

 • Українська мова
 • Математика
 • Українська література; Зарубіжна література; Іноземна мова; Історія України; Всесвітня історія; Правознавство. Практичний курс;  Географія; Біологія;  Хімія;  Фізика;  Інформатика; Мова національної меншини*; Інтегрований курс «Література»*  (випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу).

* Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників ЗНЗ ІІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
у формі  (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання
з 16 по 30 травня 2016 року

 • Українська мова (ЗНО)
 • Іноземна мова, (ЗНО)
 • Математика чи Історія (на вибір) (ЗНО)

 

Відповідно до цього наказу – ЗНО з іноземної мови є обов’язковим.

 

За інформацією МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

14 коментар до “У МОН затверджено графік проведення ДПА та ЗНО 2016”
 1. Ні звичайно я розумію що англійська це мова яку повина знати кожна людина але навіщо мені анг мова якщо я буду вступати в пед на вчителя фіз вихованя і звичайно анг мова у сільських школах викладається не дуже

  1. Чому Ви дозволяєте собі висловлювати подібні думки стосовно викладання англійської мови в сільській школі? Вчителі, які викладають в сільських школах навчались в тих самих університетах, що і вчителі, що викладають в міських школах. А якщо ви не хотіли вчити предмету, це не означає, що Вас погано вчив вчитель

 2. Як потрібно не любити українських дітей,щоб ЗНО з анг мови зробити обов”язковим. Чи знає наш вельмишановний міністр, як читається анг мова в школах України, обов”язково в селах. Таке враження, що люди з іншої планети. Потрібно забезпечити належхне викладання анг мови, а потім проводиити експерименти на дітях. Знову, діти “блатних”, депутатів, міністрів та ін “Цвет” суспільства куплять своїм дітям бали, а наші діти ” низший слой общества” залишаться при своїх інтересах. Подумайте добре, мужі суспільства, і поки не пізно одумайтесь і відмініть цю наругу над нашими дітьми

 3. мені дуже цікаво, для чого ці безголові придумали обов’язкове ЗНО з іноземної мови? те, що в Україні “Рік іноземної мови” – це ще не означає, що кожний громадянин повинен її знати…якщо я маю намір вступити у медичний університет, то скажіть, будь ласка, для чого мені іноземна мова? Хіба лікар зобов’язаний її знати? чи ви маєте на меті відправити лікарів у Сполучені Штати Америки?
  Шановний пане Квіт, будь ласка, покажіть приклад і прийміть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з іноземної мови. Дуже цікаво побачити ваш результат.

 4. Подскажите пожалуйста, а как определить к какой степени акредитации относится школа №43, Соломенский район?

 5. У мене в школі перша іноземна мова англійська. Чи можна здавати німецьку як дпа у форматі зно?

 6. У мене таке враження що в МОН сидять одні безголові. Як можна вводити обов`язкове ЗНО з анг.мови.Вчителі набивають кармани на додаткових уроках.

 7. Відповідно до цього наказу випускники шкіл писатимуть ЗНО з 16 по 30 травня. ОцінАки будуть виставлені в атестат. Атестати вручатимуть 27,28 травня згідно з листом МОН від 29 травня 2015р. Увага, тепер питання:
  1. Коли роботи перевірять?
  2. Чи можна дитині обрати іноземну мову, адже у школі вивчають 2 мови (спецшкола з погл. вивченням німецької)?
  3. Чи може випускник складати іспити і з історії і з математики? І з якого предмета піде оцінка в атестат?

 8. Як як розумію , можна буде здавати 5 ЗНО ? Так як у медичне потрібна хімія та біологія.

 9. Цікаво ЗНО з англ мови буде для всіх одинаковим: для майбутніх лікарів та перекладачів,будівельників та журналістів? Де логіка? Якщо будуть рівневі, то будь ласка. Вам ще не набридло знущатися з дітей? Таке відчуття, що посадовці взагалі не мають ніякоі освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *