Із кожним роком більшає свідомої прогресивної молоді, яка бере відповідальність за себе та своє життя, орієнтується на здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення власного здоров’я. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває нові можливості чогось прагнути і досягати, мріяти і здійснювати, реалізовувати та розвивати себе, встановлювати орієнтири майбуття…

Днями в рамках впровадження освітньої технології інтегрування у Київській гімназії східних мов № 1 відбувся День інтеграції «Здорова людина – здорова нація». Директор гімназії Оксана Проскура привітала юних олімпійців і побажала вихованцям гарного настрою та переможних результатів.

На урочистій лінійці до гімназистів звернулися почесні гості закладу: чемпіон України з спринтерського багатоборства серед юніорів з ковзанярського спорту С. Тимофєєв та помічник народного депутата Святошинського району Вадима Пишняка.
Гості спортивного фестивалю, батьківські комітети класів подарували учням подарунки, м’ячі для занять волейболом, баскетболом та футболом. Крім спортивних змагань, естафет, у школі відбулися інтегровані уроки з навчальних предметів на тему здорового способу життя та спорту.

На уроках математики гімназисти демонстрували презентації, розв’язували спортивні математичні кросворди та задачі, переглянули документальний фільм «Математика в спорті». Уроки художньої культури були наповнені музичними фізкультхвилинками. На уроках східних мов вихованці підготували доповіді про спортивні досягнення України та країн Сходу, мову яких вони вивчають.

Учні охоче взяли участь у національних іграх народів Китаю, які організували для них вчителі кафедри східних мов. Завершилося свято нагородженням переможців та учасників грамотами, кубками та подарунками. Цікаві уроки та спортивні заходи нікого не залишили байдужими.