Під таким гаслом у загальноосвітніх навчальних закладах Білої Церкви з 1 по 7 вересня 2015 року відбулася акція, під час якої білоцерківські діти зібрали шкільне приладдя для учнів Попаснянського району Луганської області, а саме: ручки, олівці, фарби, зошити, альбоми, папки, щоденники, пенали, портфелі, комплекти підручників,  художні книги, папір тощо. Окрім того, білоцерківські учні передавали кошти, одяг, речі першої необхідності.

Хвилюючою є історія дівчинки, яка через воєнні дії виїхала з Попасної і навчається в Білоцерківській загальноосвітній школі № 18. Вона зібрала цілий пакет шкільних речей для своїх однокласників Попаснянської гімназії № 2.

У понеділок, 14 вересня, волонтери Білої Церкви вирушили в дорогу і наступного дня доставили важливий вантаж до місця призначення.

А вже 18 вересня освітяни та учні нашого міста отримали подяку за небайдужість і вагомий внесок у підтримку дітей Попаснянського району. Педагоги Луганської області зазначили, що доброчинна акція свідчить про те, що білоцерківські діти та дорослі чудово розуміють негаразди і не залишаються осторонь проблем, які існують на сході України.

Освітяни м. Попасна запевнили, що завдяки нашим дітям, їхнім батькам, педагогам, діти всього району успішно розпочали новий навчальний рік.

Місто Попасна було обране не випадково: 20 липня 2015 року відбулася зустріч педагогів Білої Церкви та вчителів Попаснянського району. Результатом зустрічі став укладений і підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та відділом освіти, молоді та спорту Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області.

Подібна волонтерська акція не перша в нашому місті. Білоцерківські школярі вже збирали подарунки для дітей Донбасу під час загальноміського заходу «Хай ангел в день Святого Миколая вас від біди і зла оберігає», посилки до Великодніх свят «Великодній кошик», подарунки в рамках акції «Діти Білої Церкви – дітям Донбасу». Тоді вихованці дитячих садочків, позашкільних навчальних закладів, учні загальноосвітніх шкіл передавали кошти, солодощі, речі першої необхідності, продуктові набори, листівки, власні вироби, у які вклали віру, добро, тепло своїх сердець, сподівання миру.

Залишатися байдужими до чужої біди не можна. Підтримати, допомогти, зарадити, бути милосердними, щедрими, добрими – це те, чого ми вже всі разом навчилися.

Миру всім нам!

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Білоцерківської міської ради