У Міжнародний день Миру студентська молодь Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини об`єдналася навколо найзаповітнішої мрії кожного українця – утвердження МИРУ.

Студенти всіх факультетів вишу активно долучилися до Всеукраїнської акції «Голуб миру». Із національними символами, одягнені у вишиванки юнаки та дівчата випустили у блакитне небо понад 200 паперових голубів, символів миру, яких усі разом виготовили напередодні. Цей день вшановували патріотичними піснями і танцями, а нашим захисникам на символічних паперових голубах усі бажаючі написали найщиріші побажання.

Студентською радою історичного факультету, зокрема сектором розвитку волонтерського руху, було організовано та проведено акцію, під час якої містянам роздавали листівки із зображенням символу миру. Заходи до Дня миру продовжив флешмоб, під час якого студентство факультету створило живу скульптуру голуба миру, та зустріч майбутніх істориків із бійцем АТО Анатолієм Івановим. Після цікавого і хвилюючого заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Масштабністю відзначалася акція «Перемогу творимо своїми руками», проведена за ініціативи громадської волонтерської організації «Разом» та активної участі студентства всіх факультетів УДПУ імені Павла Тичини. Молодь з ентузіазмом відгукнулася на пропозицію плести маскувальну сітку для захисників нашої Батьківщини. Легко освоївши техніку плетіння, дівчата та хлопці взялися за важливу справу. Всіх учасників акції переповнювали позитивні емоції та світла віра в те, що лише спільними діями ми зможемо наблизити перемогу.

Повідомляє прес-служба УДПУ  імені Павла Тичини