За 6 серпня, на «гарячу лінію» Міносвіти зателефонувало 88 осіб. Більшість цікавилися роботою системи «Конкурс» та оприлюдненням рейтингових списків зарахувань. Ці питання традиційно викликають у цьогорічних вступників найбільше уточнень.

Також консультанти міністерства роз’яснювали права пільговиків при вступі, можливості навчатися державним коштом, вступ за цільовим направленням та повернення документів.

Нагадуємо, що впродовж вступної кампанії 2013 у Міністерстві освіти і науки України працює гаряча телефонна лінія (481-32-15). Абітурієнти можуть тут поставити фахівцям будь-які запитання. Також можна звернутися до приймальні громадян особисто.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “«Гаряча лінія» МОН не мовчить”
  1. Добрый День.Меня интересует вопрос по поводу поступления в Одеський національний медичний університет
    Спеціальність: медико-профілактична справа » Я звонила 10.08.в 09-00 в приёмную комиссию “можно ли привезти документы.У меня у ребёнка 679,5 баллов.”Мне ответили,что в этом году в 2,5 раза больше заявлений,и поэтому шансов мало.Смотрите рейтинг на сайте.На сайте она была 395.”Сегодня смотрю,что дети у которых намного ниже баллы прошли по конкурсу.Такая же история и с Харьковским мед.Как быть?Документы мы никуда ещё не подавали.Куда Вам можно позвонить?Спросить совет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *