Найстарша жінка на Землі відсвяткувала 157 років -В Індонезії знайшли жінку на ім’я Туріна, яка може побити всі відомі рекорди довголіття. Якщо вірити її словам, торік вона відсвяткувала свій 157 день народження.

Мешканка Індонезії стверджує, що народилася в 1853 році. Саме тоді вперше у Венеції дали «Травіату» Джузепе Верді, а також почалася Кримська війна. «У нас немає доказів, що підтверджують її вік, проте згідно з її заявою (і відповідно до віку прийомної доньки, якій 108 років), в її правоті важко засумніватися», — зазначив представник бюро статистики.

Нагадаємо, що єдиною людиною, яка прожила понад 120 років і змогла підтвердити свій вік документально, була француженка Жанна Кальме. Вона померла в 1997 році, коли їй виповнилося 122 роки. Індонезійка нині на 35 років старша від попередньої рекордсменки.

«Попри її вік, у неї чудова пам’ять, відмінний зір і немає проблем із слухом. Вона добре володіє голландською мовою», — розповідають в бюро статистики.

Однак документально вік жінки підтвердити неможливо. Індонезія у 1965 році спалила всі свої документи, щоб зняти підозри щодо участі в комуністичному перевороті. Адже, як відомо, країна була Голландською колонією до 1945 року.

відсвяткувалаЗа матеріалами ukrnews24.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *