Факультет іноземної філології Запорізького національного університету запровадив нову форму роботи зі старшокласниками. Проект “Test&Tips”: об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови”, що реалізується спільно з інформаційно-аналітичним методичним центром Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради, допоможе кожному старшокласнику визначити рівень володіння іноземною мовою та зорієнтує майбутніх абітурієнтів на подальшу підготовку до складання ЗНО.

Так, 19 вересня 30 викладачів факультету іноземної філології ЗНУ здійснювали контроль за написанням тестів 1 700 учнів (1 616 учасників писали тест із англійської мови, 60 учасників – із німецької, 24 учасники – з французької мови).

P_20150919_124424Викладачі упродовж 10 днів перевірятимуть роботи, після чого оприлюднять результати на сайті факультету, а згодом відправлять їх до інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради для подальшої передачі у школи міста. Крім того, кожен учасник отримає рекомендації щодо навчальних тем, на які необхідно звернути особливу увагу.

Також оргкомітет проекту визначить 50 кращих учасників тестування і запросить їх для нагородження під час проведення Дня відкритих дверей факультету іноземної філології ЗНУ.

Після закінчення тестування учні ділилися своїми враженнями: деякі говорили, що хвилювалися, але все ж впорались із завданнями; для багатьох тести не були складними; інші сказали, що вже під час тестування зрозуміли, що їм треба ще багато працювати, щоб досягти бажаного результату.

На думку багатьох учителів – Наталі Щербини (школа № 93), Олени Большакової  (школа № 23), Катерини Демідкіної (школа № 103) та інших, – така форма співпраці шкіл м. Запоріжжя і факультету іноземної філології ЗНУ є актуальною, доцільною та ефективною.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *