У місті Токмак Запорізької області  нагороджували переможців та учасників обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART – 2015». А це – понад 160 вихователів і вчителів Запорізької області, які у своїй роботі активно й ефективно використовують інтерактивні дошки.

Після церемонії нагородження на базі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів міста Токмака, які мають дошки SMART, пройшли професійні воркшопи «Панорама розумних уроків SMART – 2015» учителів суспільних, філологічних, фізико-математичних дисциплін, іноземних мов, учителів початкової школи та вихователів дошкільних навчальних закладів області. Учасники фестивалю презентували свій досвід у серії майстер-класів із використанням інтерактивних технологій у роботі, обмінювалися думками, творчими ідеями та знахідками стосовно використання інтерактивних пристроїв і відповідних методик навчання.

Обласний фестиваль «Панорама розумних уроків SMART – 2015» проводиться департаментом освіти і науки облдержадміністрації  з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього простору регіону; залучення педагогічних працівників до ефективного використання в навчально-виховному процесі інформаційних технологій; ефективного впровадження інноваційних методик організації навчальних занять з використанням ІКТ і Smart-технологій у навчальному процесі; сприяння ефективному обміну досвідом з використання ІКТ; поповнення бази навчального контенту області Smart-розробками фахівців навчальних закладів.

Повідомляє департамент освіти і науки Запорізької ОДА