Батько покарав сина за крадіжку грошей у сестри -- поставив хлопця на вулиці з ганебним плакатом. Підліток задоволений - big 712938За те, що 13-річний хлопчина  Хантер Берден поцупив  у сестри 60 доларів, батько вирішив провчити сина досить нетривіальним способом.  За крадіжку і брехню Хантер отримав табличку з написом: «Я любив красти і брехати, але більше я цього не роблю», і змусив стояти з нею цілий тиждень напроти магазину (так батько  міг спостерігати зі свого робочого місця за відбуванням покарання).

За словами самого хлопчика, такі санкції  навіть краще ніж, наприклад, побиття.  Хантер визнає свою провину і хоча спека виснажує його, він вдячний батькові за те, що той хоче зробити його хорошою людиною.  Люди по-різному реагували на таке видовище. Хлопчик уже повернув гроші сестрі і вибачився.

Утім, таких заходів батьки вживають не вперше.  Нагадаємо, що за погане навчання, підлітка біля дороги «виставила» його матір. На табличці неука був написаний середній бал і прохання до водіїв – просигналити, якщо вони вважають, що хлопцю варто навчатися краще.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *