Інвалідний-візок всюдихід? Ультразвуковий навігатор для людей з інвалідністю? Автомобіль, що піднімається? Рукавичка для спілкування людей з вадами слуху? Чи можливо використовувати енергію дощу? Що таке справді розумний дім? Чи має Україна таланти? Деяким авторам цих винаходів, що будуть представлені цієї п’ятниці, 16-18 років. І це надихає.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) і Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка запрошує Вас на щорічний інноваційний форум Social Good Summit. Він відбудеться 25 вересня 2015 року в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.

Реєстрація о 9:30.

Початок: 10:00.

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 60; (Червоний корпус), к.204

Головна тема обговорення: Як новітні технології, інновації та соціальні медіа можуть змінити життя людей і допомогти знайти відповідь на глобальні виклики людства.

У заході візьмуть участь провідні представники бізнесу, наукових кіл, громадянського суспільства, органів влади, студенти, журналісти та IT-експерти, які обговорюватимуть досвід, технології та інноваційні ідеї, що допоможуть перетворити виклики сьогодення на можливості для зростання, розвитку та прогресу людства.

Захід проходитиме в рамках  глобального форуму, що відбуватиметься в Нью-Йорку, а також в різних містах багатьох країн світу.

Організатори глобального форуму – Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Фонд Організації Об’єднаних Націй, компанія Mashable, Ericson та Фонд Білла та Мелінди Гейтс.

Найкращі інноваційні проекти з України будуть представлені на глобальному форумі в Нью-Йорку.

Більш докладна інформація та акредитація за адресою: yevgeniy.zelenko@undp.org