В Однокласниках з’явилася "тривожна кнопка" для дітей -Кожен користувач  Однокласників  віком до 13 років при отриманні особистого повідомлення зможе поскаржитися в службу підтримки соціальної мережі за допомогою “тривожної кнопки”.

Така кнопка розташовуватиметься в особистих повідомленнях з написом “поскаржитися”. В разі її натискання, повідомлення адресоване дитині, автоматично надходитиме до служби підтримки. Якщо повідомлення може якось зашкодити дитині, то користувача, що надіслав його, перевірятимуть на наявність таких розсилок і  в разі необхідності блокуватимуть.

Спеціально для захисту дітей в Однокласниках неможливо здійснити пошук профілів користувачів молодших 18 років, а також функціонує автоматичний “цензор”, що забороняє пошук за кількома десятками тисяч слів.

Варто зазначити, що в штаті Однокласників працюють модератори, які ведуть проактивну роботу з пошуку і видалення акаунтів, груп, повідомлень, фотографій образливого характеру. Пошук такого контенту здійснюється як в автоматичному режимі, так і вручну.

За матеріалами biz.liga.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *