Третій рік поспіль факультет природознавства, здоров’я людини і туризму Херсонського державного університету долучається до Всесвітнього дня фізіотерапії. З цієї нагоди днями з ініціативи кафедри здоров’я людини та силами студентства ФПЗЛТ перерви між навчанням були  насичені цікавими заходами.

Уже не вперше молодь ХДУ робить акцент на збереженні здоров’я – найціннішого, що є у нашому житті. Воно залежить від багатьох аспектів: раціонального та збалансованого харчування, фізичної активності,  психічного стану тощо. Саме тому цього дня студенти та викладачі кафедри здоров’я людини продемонстрували методи, що сприяють покращенню стану здоров’я.

Зранку в холі 7-го поверху вони організували  майстер-класи. Усі охочі могли особисто відчути релаксуючу або тонізуючу дію від проведених методів фізичної реабілітації: процедур профілактичного масажу і дарсонвалізації. Крім того, можна було виміряти антропометричні показники, артеріальний тиск і вагу тіла. Так, розважаючись, учасники акції удосконалювали практичні навички, які в майбутньому застосовуватимуть безпосередньо у своїй професійній діяльності.

Активних учасників майстер-класів із масажу та всіх охочих студенти гостинно пригощали символом свята – яблуком. А щоб привернути увагу якомога більшої аудиторії, влаштували біля головного корпусу ХДУ флешмоб «Ми за здоровий спосіб життя! Єднаємось!».

 Повідомляє прес-центр Херсонського державного університету