Підвищити престижність звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття вирішили в Міністерстві освіти і науки України.  Міністр освіти і науки Сергій Квіт підписав наказ, яким передбачене проведення Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року”.

Згідно з документом, конкурс “Класний керівник року” буде проведено серед класних керівників 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 962 від 21 вересня 2015 року

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
“Класний керівник року” в 2015 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1459 “Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2012 р. за № 27/20340, з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України “Про загальну середню освіту” на загальноосвітні навчальні заклади НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2015 році Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року” (далі – Конкурс) серед класних керівників 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

2. Провести Конкурс у три тури:

1-й тур – районний (міський) (вересень-жовтень),
2-й тур – республіканський (Автономна Республіка Крим), обласний, міський (міст Києва та Севастополя) (листопад),
3-й тур – всеукраїнський (грудень).

3. Затвердити склад оргкомітету 3-го всеукраїнського туру Конкурсу (додаток 1).

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій: здійснити організаційні заходи щодо проведення 1-го та 2-го турів Конкурсу;

4.1. подати до Інституту модернізації змісту освіти з поміткою “На Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року” (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, каб. 219):

до 1 жовтня 2015 року – пропозиції щодо персонального складу членів журі 3-го всеукраїнського туру Конкурсу (додаток 2);
до 1 грудня 2015 року – документи переможців 2-го туру – учасників 3-го туру Конкурсу;
забезпечити участь переможців у 3-му турі Конкурсу.

5. Інститутам післядипломної педагогічної освіти забезпечити організаційно-методичний супровід 1-го та 2-го турів Конкурсу.

6. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти (Середницька А. Д.) спільно з Інститутом модернізації змісту освіти (Вяткіна Н. Б.) забезпечити загальне керівництво Конкурсом та проведення 3-го туру.

7. Інституту модернізації змісту освіти (Вяткіна Н. Б.): забезпечити організацію проведення 3-го всеукраїнського туру Конкурсу; до 1 листопада 2015 року сформувати склад журі 3-го туру Конкурсу.

8. Фінансування підготовки та проведення Конкурсу здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів і за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                                                                           С. М. Квіт

Інформує МОН України

Один коментар до “МОН шукатиме найкращого “Класного керівника року””
  1. Можу з 89% впевненістю назвати перможця… А МОН, після сорока років відданих освіті, хочу сказати, його просто НЕМАЄ. Немає тому, що сьогодні посада “класний керівник” це добавка до годин навантаження і “секретар” для маси звітностей. Введіть посаду “куратора”, “класного керівника” чи “педагог класу”, дайте людям попрацювати, і НАЙКРАЩИЙ явиться сам, його вам назовуть учні, батьки, педагогічні колективи, громадськість і лише потім – функціонери від освіти. !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *