Команда Запорізького навчально-виховного комплексу № 88 – переможець Всеукраїнських фінальних змагань загонів юних інспекторів руху, що відбувся в Одесі.

В урочистих привітаннях узяли участь голова Запорізької ОДА Григорій Самардак, директор департаменту освіти і науки ЗОДА Тетяна Озерова, інспектори УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області і запорізький козак Олег Григор’єв.

Запорізька команда «Сигнал» виборола перше місце в напружених змаганнях серед 25 загонів з усієї України. До цього 10 її учасників перемогли в трьох етапах обласних змагань: районних, зональних і обласних. Зустрівши дітей на рідній землі, Григорій Самардак вручив юним переможцям нагороди та подарунки.

–  Ваші здібності й наполегливість, почуття відповідальності та ерудиція – це те національне багатство, що є запорукою розвитку та процвітання. Ви довели, що запоріжці можуть вирішити будь-яку проблему, якщо беруться за справу разом. Поспілкувавшись із батьками, я думаю, що ми маємо вас не тільки привітати, а ще й зробити добру справу – вирішити проблему, яка вже багато років існує біля вашої школи. Ми візьмемо на себе зобов’язання і найближчим часом облаштуємо дорогу «лежачими поліцейськими». Адже ви як юні інспектори дорожнього руху знаєте, що найважливіше – це гарантувати безпеку на дорозі, – наголосив Григорій Самардак.

За інформацією прес-центр Запорізького ОДА