У Дніпропетровському дитячо-юнацькому центрі «Колобок» відбулося спортивно-туристичне свято «Надія, любов і віра» для дітей-сиріт.  Під музику естрадно-духового оркестру 170 дітей-сиріт Дніпропетровщини навчалися туризму, брали участь у конкурсах і піднімалися на «скелю».

До центру «Колобок» з’їхалися 17 дитячих будинків сімейного типу з усієї області. «Ми вирішили зробити спортивно-туристичне свято, адже в неділю Україна відсвяткує День туризму, – розповів начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир. – А 30 числа – Всеукраїнський день усиновлення та День святих Віри, Надії і Любові. Ці чесноти  притаманні сім’ям, які взяли на себе виховання сиріт».

Весь день дітей зацікавлювали естафетами, спортивним орієнтуванням та іншими конкурсами. Цікавинкою стало сходження на скеледромі. Відкрив свято радник керівника області Гліб Пригунов: «Я не хотів би, щоб мене вважали тут почесним гостем, – наголосив радник. – Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко поставив перед нами амбітне завдання – зробити все, щоб таке поняття, як інтернат, зникло з лексикону мешканців області. Всі діти повинні виховуватися в сім’ях і дитячих будинках сімейного типу. Тому ми хочемо бути для таких сімей друзями та партнерами».

Гліб Пригунов привітав усіх зі святом і низько вклонився батькам-вихователям: «Дякую вам за те, що ви взяли на себе таку серйозну відповідальність – виховання дітей. Бажаю вам і вашим дітям внутрішньої гармонії, сімейного щастя та миру. А ми продовжимо робити все можливе, щоб забезпечити вам цей мир».

 

Інформує прес-центр Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *