У м. Сєвєродонецьку Луганської області 24 вересня 2015 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Організаційно-методичне забезпечення моніторингових досліджень якості загальної середньої освіти». Семінар організував Центр моніторингу якості освіти та ЗНО Луганського ОІППО. У ньому взяли участь завідувачі міських (районних) методичних кабінетів (центрів), відповідальні за проведення моніторингових досліджень і ЗНО.

Учасників семінару привітала Тетяна Ткачова, в. о. директора департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти.

На семінарі було розглянуто важливі питання проведення регіональних моніторингових досліджень у 2014–2015 н. р., а також питання підготовки до ЗНО та моніторингових досліджень у 2015–2016 н. р.

Про моніторингові дослідження рівня грамотності читання рідною мовою учнів 4, 6, 11-х класів ЗНЗ Луганської області учасникам семінару розповіли Любов Коршунова, методист Центру моніторингу якості освіти та ЗНО Луганського ОІППО, та Віра Лоповок, методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО.

Моніторингове дослідження з математики (розв’язання задач) для учнів 6-х класів та моніторингове дослідження з математики в 9 класі (за результатами ДПА) – цим темам присвятила доповідь Лариса Стецюк, методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО.

Любов Коршунова детально зупинилася на моніторингових дослідженнях обчислювальних навичок учнів 2-х класів і моніторингових дослідженнях рівня сформованості природознавчих компетентностей учнів 3-х класів.

Результати ЗНО-2015 на регіональному рівні репрезентував Юрій Стецюк, проректор із науково-педагогічної роботи Луганського ОІППО, відповідальний за моніторинг якості освіти, зовнішнє незалежне оцінювання та апробацію підручників. Юрій Стецюк також розповів про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання – 2016 і проведення регіональних моніторингових досліджень у 2015–2016 навчальному році.

Учасники семінару відзначили, що загалом захід виявився цікавим, насиченим важливою інформацією та корисним для подальшої роботи.

За інформацією Луганського ОІППО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *