Днями студенти та студентки соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка разом зі студентською та учнівською молоддю Житомира долучилися до участі у семінарі “Я обираю незалежність” (м.Житомир, Hotel Ukraine).

Семінар був організований і проведений ГО “Перспектива” завдяки італійським друзям – Dimitris Argiropoulos і Federica Gruppioni – в рамках проекту “Інклюзія неповнолітніх та молоді в Україні та Молдові”.

Активні франківці – Дар?я Рудніцька, Вероніка Свінціцька, Віталій Гребенюк, Катерина Бабенко, Вікторія Кобилинська, Інна Кухарчук, Олександр Рубан, Костянтин Кас?ян, Дмитро Горбик, Інна Слободенюк, Валентина Ковтун, Тамара Левченко, Інна Грабовська та інші – не могли пропустити семінар, одним із організаторів якого був почесний професор ЖДУ ім.І.Франка, професор Болонського університету (Італія) Dimitris Argiropoulos.

На заняттях учасники почерпнули нову інформацію стосовно таких проблем, як “алкоголізм” та “наркоманія”, обговорили міфи щодо них, наявні в сучасному суспільстві. Також учасники семінару ознайомилися з правовою базою, що регулює такі питання, відпрацювали різні варіанти відмови від вживання наркотиків і вчилися ділитись отриманою інформацією серед своїх однолітків тощо.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу