26 вересня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся тренінг «Мова ворожнечі та шляхи її нейтралізації». У заході взяли участь студенти ІІ, ІV курсів спеціальності «Туризм» і доцент кафедри туризму ХДУ Віталій Шарко.

У ході тренінгу учасники розглянули теми виникнення конфліктів на індивідуальному, міжособистісному та груповому рівнях, прояви мови ворожнечі в засобах масової інформації, а також дослідження явних і прихованих складових наших ідентичностей.

Ведучими заходу були  декан факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», доктор наук із соціальних комунікацій, професор Тетяна Кузнєцова і голова Фонду «Об’єднання», експерт-консультант із впровадження інформаційно-комунікаційних інтернет-технологій у діяльність органів влади, бізнесу та NGO Юрій Антощук.

Найближчим часом у Херсоні та Одесі паралельно учасники тренінгів проводитимуть флешмоби з теми нейтралізації мови ворожнечі в суспільстві, де студенти Херсонського державного університету зможуть проявити активність і показати свої здібності.

 За інформацією прес-центру Херсонського державного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *