Традиційно наприкінці вересня за ініціативи лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) відбулася Велика рада старшокласників навчальних закладів м. Харкова.

У ході заходу, що вп’яте проводиться в місті, відбулися презентації кращих шкільних дитячо-юнацьких організацій, виставка творчих робіт та проектів учнів до Дня захисника Вітчизни.

В урочистій частині заходу за темою «Відповідальне лідерство молодіжних об’єднань у реалізації завдань Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова», лідери ХМОУС ініціювали підписання договору з батьківською міською радою про спільні наміри щодо реалізації учнівських ініціатив та партнерської взаємодії в межах єдиного освітнього простору міста.

Під час проведення секційних засідань, що проходили у формі рольових та інтерактивних ігор, майстер-класів, відкритих дискусій,  лідери Комінтернівського, Жовтневого, Московського, Фрунзенського, Орджонікідзевського районів,  представники університетського та фізико-математичного ліцеїв презентували досвід районних і шкільних організацій, розглянули питання національно-патріотичного виховання учнів у дитячих і молодіжних громадських організаціях.

Учасники заходу взяли участь в акції «З миром у серці», яку ініціювали представники дитячо-юнацької організації «КРОС» Комінтернівського району, та флешмобі біля символічного дерева Миру, висадженого у 2013 році під час проведення Великої ради старшокласників.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки Харківської ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *