Днями на Театральному майдані м. Луцька з ініціативи Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив відбувся Фестивалю науки і техніки.

До наукового пікніка долучилися представники Луцького  НТУ, навчальних закладів, центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, а також Палац учнівської молоді, обласний центр зайнятості, Мала Академія наук, митці та художники.

Головна мета Наукового пікніка – насамперед просування науки в суспільстві. Просто неба на Театральній площі було поєднано науку із забавою. Дітям, підліткам, дорослим відкривали таємниці різноманітних аспектів діяльності людини; провели майстер-класи, ігри, конкурси, наукові досліди, експерименти, представили наочні чи інтерактивні програми, макети, роботи, діючі моделі, зразки.

 

Представив свої майстер-класи і факультет обліку та фінансів. Так, представники кафедри банківської справи здійснили експертизу грошей на їх справжність чи фальшивість проти світла, через лупу, при зміні кута зору, на дотик, в ультрафіолетових променях. Слухачі дізнались про те, які ступені захисту є на  українських гривнях; яким чином убезпечити себе та не потрапити у халепу з фальшивими грішми; що робити в разі виявлення фальшивих грошей, яке покарання передбачене при зберіганні чи розповсюдженні фальшивих грошей.

Викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі за допомогою приладу «діамант-тестер» здійснювали ідентифікацію та справжність діамантів для всіх охочих.

Як і передбачалося, Науковий пікнік привабив велику кількість відвідувачів. Недаремно цей науково-освітній захід проходить під гаслом «Наука об’єднує».

Повідомляє прес-центр Луцького НТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *