24 вересня 2015 року в Навчально-виховному комплексі з поглибленим вивченням англійської мови «Кияночка» відбувся щорічний національно-патріотичний, благодійний ярмарок за участі учнів 1– 4 класів, вихованців закладу, вчителів, батьків і вихователів.

Метою щорічного ярмарку є виховання в молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпеченні створення умов для культурного розвитку, реалізації творчого потенціалу молодих громадян; вчити осмислювати історичні, культурні традиції, звичаї українського народу; прищеплювати любов до Батьківщини, до історичного та самобутнього образу свого народу; розвивати допитливість, пробуджувати інтерес до вивчення народних та історичних витоків святкування.

Ярмарок відбувся в два етапи. Перший – концерт. Сюрпризом свята став запальний виступ педагогів навчально-виховного комплексу. Другий – ярмаркування, де були представлені вироби дитячої творчості та різноманітні смаколики.

Благодійний ярмарок був спрямований на підтримку 1-го артдивізіону 93-ї бригади. Силами батьків, педагогів і дітей було зібрано 41 000 гривень! Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення Благодійного ярмарку, за підтримку і небайдужість! Слава Україні!

НВК «Кияночка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *