Мер Києва Віталій Кличко взяв участь в урочистостях до Дня працівників освіти, привітав столичних вчителів і викладачів із професійним святом і зазначив, що Київрада вже виділила майже 145 млн грн на надбавки освітянам.

«У нинішній складній економічній ситуації в країні та в столиці міська влада робить усе можливе, аби вчителі отримували достойну винагороду за свою непросту роботу. З 1 вересня збережено муніципальні надбавки для вчителів. Керівники всіх загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів одержують 50 % надбавку від розміру ставки заробітної плати. Надбавку у 20 % – за престижність педагогічної професії та 20 % муніципальної надбавки отримують усі педагогічні працівники. Сьогодні Київрада вже виділила майже 145 млн грн на надбавки освітянам», – зазначив Віталій Кличко.

Київський міський голова подякував вчителям за витримку, за те, що, попри всі труднощі, вони інвестують свій час і сили в найцінніше – в дітей.

«Найважливіше для нас – це наші діти. І ми хочемо, щоб вони були кращими за нас, мали якіснішу освіту, щоб вони гарно навчалися, відкривали для себе світ. Якісна освіта – запорука успіху в подальшому житті, – сказав Віталій Кличко. – Це ви готували переможців олімпіад, фестивалів, конкурсів та змагань міжнародного рівня. Це ваші учні – а саме 288 випускників столичних шкіл – отримали на зовнішньому незалежному оцінюванні цього року максимальні 200 балів», – звернувся до присутніх вчителів мер.

Він зазначив, що столична влада збільшила інвестиції у сферу освіти. «Робимо капітальні ремонти у школах і дитсадках. І навіть у цих складних умовах відкриваємо нові навчальні заклади. До цього навчального року в столиці відкрилися дві нових школи та два дитсадки», – зазначив Віталій Кличко. У 2016 році планується відкрити 3 нові навчальних заклади та реконструювати ще 16. Мер побажав освітянам здоров’я, натхнення і миру. Після цього Віталій Кличко вручив освітянам грамоти і подяки від Київського міського голови та Міністерства освіти.

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *