Вихованці телерадіостудії Запорізького обласного центру НТТУМ «Грані» вибороли І місце в VІІ Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко», що відбувся в Харкові. 

Юні запорізькі митці надіслали на конкурс роботи у номінаціях:  «Кращий анімаційний фільм дитячої студії», «Краща телепрограма дитячої телевізійної студії», «Краща радіопрограма дитячої студії», «Місцеве самоврядування – це ми!» і були запрошені для участі у фінальній програмі фестивалю.  Про масштаб фестивалю красномовно свідчить те, що на його адресу надійшли 834 роботи з 50 країн світу, починаючи від таких потужних, як США, Франція, Велика Британія, і закінчуючи такими маленькими, як Філіппіни, Гана, Шрі-Ланка тощо.

Вихованці народного колективу «Дитячо-юнацька телестудія «Грані» Максим Дьяченко, Анастасія Вербовецька, Аліна Ліхасенко взяли участь у насиченій програмі фіналу фестивалю, що розпочався з майстер-класу режисера, продюсера, драматурга професора Драгана Мілінковіча (м. Белград, Сербія).

Другий і третій фестивальні дні були наповнені майстер-класами педагогів із різних країн, показами конкурсних робіт учасників, та найголовніше – роботою над зйомкою бліц-конкурсу, де мали можливість навчитися нового та проявити свої здібності.

«Гранівці» успішно представили заклад та область, посівши  І місце в номінації «Краща телепрограма дитячої телевізійної студії», за яке нагороджені цінним подарунком – відеокамерою, кубком та дипломами. Дипломом фестивалю була відзначена також і радіопередача студії.

Інформує департамент освіти і науки Запорізької ОДА