У перші місяці навчання в Херсонському державному університеті першокурсники факультету психології, історії та соціології беруть участь у щорічному святковому заході – посвяті в студенти. І саме з цього дня їх можна вважати повноправними студентами  навчального закладу.

На кожному факультеті ХДУ існують свої традиції проведення цього заходу. Факультет психології, історії та соціології цього дня проводить для студентів I курсу денної форми навчання всіх спеціальностей заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності» та спортивно-масовий захід «Посвята у студенти».

Цьогоріч свято для першокурсників відбулося 1 жовтня на водно-спортивній базі «Петровець». Організаторами заходу виступила студентська рада факультету, старости магістрів та спеціалістів, куратори академічних груп.

Почесне право відкрити церемонію було надано декану факультету психології, історії та соціології професору Ірині Шапошниковій. Звертаючись до першокурсників, Ірина Василівна зазначила: «Попереду на вас чекає складне, багатогранне й цікаве студентське життя з його радощами й турботами. Але я вірю, що кожен із вас стане висококваліфікованим фахівцем, яким пишатиметься наш університет».

Із посвятою у студенти першокурсників привітали завідувач кафедри факультету професор Олена Блинова, доценти Тетяна Коршун, Лариса Цибуленко та Наталя Тавровецька. Вони одноголосно висловили надію про те, що цьогорічний перший курс ФПІС – один із найкращих серед першокурсників університету.

Посвята  – це визначна подія у житті кожного студента I курсу, адже завдяки їй вони стають повноцінною частиною студентського колективу. Традиційно цей захід проходить яскраво, цікаво, з різноманітними конкурсами та змаганнями. Під час свята студенти можуть поспілкуватися та перейняти досвід у студентів V курсу. Також посвята дає їм можливість познайомитися зі студентським активом. Цей захід виховує у першокурсників почуття колективізму та вміння працювати злагоджено. Студенти I курсу готують візитки своїх спеціальностей, де демонструють свої здібності. До того ж, спільна підготовка до виступу згуртовує студентів, дає змогу ближче познайомитися одне з одним і проявити свою творчу ініціативу.

Старости V курсів  вручили першокурсникам найперші атрибути студентства. А завершилося свято урочистою миттю – виголошенням клятви студентів факультету психології, історії та соціології ХДУ. За університетською традицією студенти-першокурсники дали урочисту обіцянку виховувати у собі кращі якості: наполегливість і цілеспрямованість, людяність і шляхетність, сміливість та рішучість. Із цієї миті наші першокурсники з повним правом можуть називатися студентами факультету психології, історії та соціології Херсонського державного університету!

Успіхів вам, першокурсники!

 Повідомляє прес-центр Херсонського державного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *