Початок жовтня видався справді святковим для Херсонського державного університету. Завдяки щорічній виставці-ярмарку «Свято врожаю», організованій факультетом природознавства, здоров’я людини і туризму, хол головного корпусу замайорів осіннім різнобарв’ям, наповнився пахощами квітів та задзвенів голосами студентів.

«Свято врожаю» стало вже традиційним у навчальному закладі, його з нетерпінням чекають усі студенти університету. А цьогоріч організатори ще й приурочили захід до Дня працівників освіти.

Згідно з умовами конкурсу, кожна група факультету представила на розсуд журі та глядачів авторські роботи в номінаціях таких: “Кращий коровай”, “Ураща ікебана або букет”, “Кращий натюрморт з овочів та фруктів”. Також оцінювалися ідея композиції, її презентація та приналежність до різних стилів виконання: мінімалізму, модерну, хай-теку, сучасного авангарду та етнонаціонального стилю.

Як завжди, до свята молодь підійшла творчо та креативно. Осінні інсталяції вражали присутніх вишуканістю смаку та майстерністю виконання. Композиції з осіннього листя, квітів, фруктів та овочів, а також найрізноманітніших прикладних матеріалів демонстрували вміння студентів власноруч створювати цікаве, надзвичайне та прекрасне.

Також у межах свята співаки факультету влаштували невеличкий концерт. Оцінювало композиції студентів та нагороджувало переможців журі на чолі з в.о.декана факультету Іриною Глущенко. Також до його складу увійшли Лариса Фроленкова, Сергій Кот, Мар’яна Фатєєва, Лідія Коноплева і Дар’я Токар.

Отже, за рішенням журі, на цьогорічній виставці-ярмарку «Свято врожаю» ІІІ місце посіли студенти 151-ї групи спеціальності «Корекційна освіта», ІІ місце – 223-тя група спеціальності «Туризм». А почесне І місце вибороли студенти 241-ї групи спеціальності «Хімія».

Повідомляє прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *