У Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту відбувся щорічний захід –  День здоров’я. Свято для душі та тіла, що культивує прості, але такі важливі цінності сучасності. Захід у ВПУ-11 запам’ятається учням і співробітникам своєю масштабністю. Цього разу було задано нову планку якості, а насичена програма засвідчила високий рівень організації заходу.

«Проведення такого заходу дуже корисне для молоді. Патріотичне виховання формує дійсно важливі цінності. Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту – «піонери» в проведенні такого Дня здоров’я. І дуже добре, що ця практика стала традицією та впроваджується у навчально-виховний процес», – зазначив Іван Боршош, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації.

Традиційно День здоров’я пройшов у стилі військово-патріотичного виховання під девізом «Молодий воїн». На учасників чекали спортивні змагання та естафети, тренування з надання першої медичної допомоги. Далі «взводи» переходили до смуги перешкод на канатній дорозі, після чого учасників очікувала екстремальна гра в пейнтбол.

У свою чергу кадети ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г.Харитоненка продемонстрували свої здібності та підготували показовий виступ із самооборони. Варто зазначити, що співпраця нашого училища з кадетським корпусом триває вже кілька років. На базі ліцею проходять відпрацювання військової підготовки наших учнів у рамках програми «Молодий воїн».

Але не змаганнями єдиними залишились задоволені учасники: найкращі команди отримали призи! Солодощі як нагороду вибирали самі учні училища, тож це підштовхувало їх більш активно долучатися до змагань. Самі вихованці створювали дружню атмосферу: співали пісень під гітару біля вогнища, пригощали всіх гарячим чаєм. Не забули й про польову кашу на обід.

Дуже приємно, що досвід Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту переймають й інші навчальні заклади. Маємо сподівання, що впровадження програми «Молодий воїн» стане гарною традицією не лише в Сумах, а й по всій Україні.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *