Юні науковці з Дніпропетровська знають, як освоїти космос і підкорити планети. Секретами поділилися в Ужгороді на зборах школярів. Школярі з 12 областей країни представили свої проекти з авіації, космонавтики, науки і техніки, екології. Роботи наших дітей визнали найкращими.

Так, одинадцятикласник Денис Постол отримав перше місце за роботу «Дім-соти на Марсі». Хлопець розробив макет дому, який можна збудувати на червоній планеті. Там можуть жити дослідники. Будинок має 6 кутів. На думку розробника, це створює комфортний психологічний клімат.

На рік молодший Валерій Селіванов здобув срібло за проект «Місяць: загрози, реалії, перспективи». У ньому він розповів, як можна отримати альтернативне джерело енергії (гелій-3) за допомогою Місяця. Розробив енергостанції, накреслив макет, де треба їх ставити, а також визначив місця для висадження астронавтів.

Бронзу виборола випускниця дніпропетровської школи Анастасія Видиш за свою «Зоряну колиску». Дівчина розглянула туманності, окреслила, як з їх допомогою отримати електроенергію.

Усі проекти науково обґрунтовані, це не фантастика. Кожен можна втілити у життя.

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *