У ЖДУ імені Івана Франка з’явиться ще один партнер –  Вища гуманітарно-теологічна школа імені Михайла Беліні-Чеховського (Республіка Польща). Такими є результати відвідин Житомирського державного університету імені Івана Франка делегацією з Республіки Польща на чолі з ректором Вищої гуманітарно-теологічної школи імені Михайла Беліні-Чеховського Анною Слонескою-Полок.

Разом із ректором польського вишу до ЖДУ імені Івана Франка прибула й делегація в складі 5 осіб. Серед них доктор філософії, професор, проректор з наукової роботи та розвитку Вищої гуманітарно-теологічної школи імені Михайла Беліні-Чеховського Анатолій Жаловага, доктори хабілітовані Лукаш Романовскі та Амадеуш Цітляк та інші.

У рамках перебування делегації науковців із Республіки Польща в ЖДУ імені Івана Франка відбулася зустріч ректора університету, професора Петра Сауха з  ректором Вищої гуманітарно-теологічної школи імені Михайла Беліні-Чеховського Анною Слонескою-Полок.

Під час зустрічі керівники українського та польського вишів розглянули текст типової угоди про співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та Вищою гуманітарно-теологічною школою імені Михайла Беліні-Чеховського. Зокрема, ректори більш детально обговорили можливості мобільності студентів і викладачів університетів та обмін аспірантами, проведення спільних студентських онлайн- і заочних конференцій, перспективи співпраці щодо публікації результатів як одноосібних, так і спільних наукових досліджень  у науковому журналі з проблем полоністики ЖДУ імені Івана Франка «Українська полоністика», а також залучення професорів польського вишу до редколегії журналу.

Також актуальними під час переговорів ректора ЖДУ імені Івана Франка Петра Сауха та ректора  Вищої гуманітарно-теологічної школи імені Михайла Беліні-Чеховського Анни Слонески-Полок були питання співпраці за програмою Еразмус+, культурних, освітніх програм і проектів, структури університетів, бюджетної та контрактної форми навчання, особливостей навчання та системи оцінювання.

«Впевнений, що наша зустріч започаткує тривалу і плідну співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та  Вищою гуманітарно-теологічною школою імені Михайла Беліні-Чеховського, яка сприятиме розвитку науки», – резюмував результати зустрічі ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *