Цьогорічна вступна кампанія має безпрецедентно потужний інформаційний супровід - 21Про це сьогодні заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на прес-конференції, що відбулася з участю ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президента Спілки ректорів України Леоніда Губерського.

Зокрема, міністр наголосив, що у приймальних комісіях вищих навчальних закладів працювали громадські спостерігачі, під контролем яких, здійснювалася вступна кампанія. Під час подання документів працював 30-канальний телефон з підтримки системи електронної подачі заяв, яка розміщувалася на 18 серверах.

«Упроваджено, як і в минулому році, роботу консультативного телефону міністерства, на який уже зателефонувало понад 2000 осіб, до Приймальні громадян звернулося 166 осіб. На інформаційній системі “Конкурс” зафіксовано рекордну кількість переглядів сторінок вищих навчальних закладів – понад 81 млн 390 тисяч, громадянами зі 113 країн світу», –  розповів міністр.

Також Дмитро Табачник  нагадав присутнім, що звернувся з листом до керівників ВНЗ і попередив, що у разі встановлення порушень Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році накази про зарахування будуть скасовані, неправомірно зараховані студенти не отримують студентських квитків, а винні у допущенні порушень – притягнуті до відповідальності.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Цьогорічна вступна кампанія має безпрецедентно потужний інформаційний супровід”
  1. Странно видеть в списках рекомендованных к зачислению в вузы абитуриентов с гораздо более низкими баллами,чем следующие за ними(это не льготники,не медалисты).В донецких рейтинговых списках очень мало отображены абитуриенты, подавшие оригиналы-единицы.Что будет во 2-3 волне?Где обещанная прозрачность?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *