У Литві збираються створити сучасний музей науки, що сприятиме просвітництву суспільства і викликатиме інтерес до науки у школярів.

Як зазначає Міносвіти країни, якщо знайдуться партнери для цієї справи, то музей можна було б відкрити в 2018 – 2019 роках.

svetlana-kauzoniene-65018105Це був би музей науки третього покоління. Світовий досвід таких музеїв показує, що це один із найефективніших засобів для виховання наукової культури в суспільстві. А молодь завдяки музею може зацікавитися наукою й обрати професію дослідника“, – сказала віце-міністр освіти і науки Світлана Каузонене.

Це має бути інтерактивний центр науки і технологій, де відвідувачі могли б ознайомитися з відкриттями в історії людства, винаходами, новітніми технологіями, в ньому були б представлені й інноваційні підприємства Литви. Крім того, є ідея обладнати тут сучасні лабораторії для школярів, створити можливість для стажування вчителів.

Місце для музею ще не визначено. Для фінансування проекту передбачається залучити партнерів громадського та приватного секторів.

За матеріалами Литовського кур’єра 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *