Всесвітня компанія «Global Green Action Week» за підтримки Шведського агентства охорони природи щороку одночасно в 25 країнах світу проводить Тиждень екологічного споживача “Живи органічно!”.

Колектив викладачів та студентів ВСП «Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету» приєднався до цієї ініціативи небайдужих людей. Спільно з Новокаховською громадською екологічною організацією «МАМА – 86 – Нова Каховка»  на базі навчально-практичного центру студенти провели яскраві заходи, що мали на меті підвищити загальну поінформованість споживачів про переваги органічних продуктів порівняно з тими, що були вирощені чи виготовлені традиційними методами; навчити споживачів відрізняти справжню органічну продукцію; підвищити рівень обізнаності осіб із перевагами переходу на органічний спосіб землеробства.

У рамках тижня на базі навчально-практичного центру було проведено Установчий семінар, на якому студенти та школярі загальноосвітніх шкіл ознайомились з особливостями органічного землеробства, переглянули види продукції та його маркування.

Студенти спеціальності «Правознавство» провели інформаційну сесію на тему «Історична довідка та законодавча база щодо розвитку органічного землеробства та харчування» для школярів і студентства Нової Каховки.

Студенти провели моніторинг наявності органічної продукції в торговельних мережах Херсонщини. Також  була представлена виставка органічної продукції та особливостей органічного землеробства. Експозиція виставки складалась із малюнків і плакатів під гаслом «Жити органічно»; наукових робіт студентів коледжу, що охоплює екологічне життя людства; рекламних відеороликів і презентацій для проведення пропаганди серед населення, які створили студенти коледжу; на виставці студенти пропонували технологію вирощування каліфорнійських червоних хробаків для поліпшення гумусу; технологію збирання мотиля для годівлі цінних сортів риби; особливості впровадження сидератів у сівозмінах.

Гості мали можливість брати участь у таких майстер-класах від студентів:

Технологія виготовлення органічного майонезу «від ґрунту до столу»;

Аналіз овочів та води на наявність нітратів;

Студенти запропонували присутнім буклети маркування органічної продукції, саму сертифіковану продукцію, інформацію про підприємства Херсонщини, що випускають органічну продукцію, а також надавали інформацію про зелений туризм. Працювала і студентська юридична консультація, що давала можливість отримати юридичні відповіді на запитання органічного виробництва.

Концепція здорового способу життя потребує постійної інформаційно-виховної роботи, особливо серед молоді, тому подібні зустрічі необхідно проводити, порушуючи нові теми із залученням нової аудиторії.

Повідомляє прес-центр управління освіти і науки Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *