Днями у Запоріжжі за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, Запорізького обласного центру молоді і таких громадських організацій, як “Центр зайнятості вільних людей” і “Центр розвитку кар’єри “Професіонали”, відбувся «День кар’єри / Profy day». Метою такого проекту є налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю.

Майже 600 молодих людей, зокрема студенти, трудова молодь, школярі, переселенці, навчалися мистецтва презентацій і самопрезентацій, створення успішних резюме, вдалого проходження співбесід і навіть опановували навички розуміння характеру та цілей людини за її обличчям.

Молодь відвідала тренінги та консультації від професійних тренерів, зустрілася з роботодавцями. «Profi Day» надихнув багатьох гостей заходу на створення проектів, пошук роботи, проходження співбесіди на зайняття вакансії. Адже в його рамках відбулася виставка роботодавців, які пропонували зокрема й вакансії. Цього ж дня  можна  було знайти й роботу.

Як зазначила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталя Власова, подібні заходи є дуже актуальними, бо допомагають комплексно вирішувати проблеми, які виникають у молоді в процесі пошуку роботи, – від психологічних до пов’язаних із технологіями пошуку.

Молодь є найактивнішою частиною працездатного населення, тому забезпечення задовільного рівня її зайнятості є на сьогодні одним із пріоритетних завдань влади. Такі заходи дають змогу досягти певних позитивних зрушень у сфері працевлаштування молоді, – зазначила вона.

Повідомляє прес-центр Запорізької ОДА