Безкоштовні комп’ютерні курси для учасників АТО відкриють і в Кривому Розі. Планують зробити два напрями – базова комп’ютерна грамотність і так зване офісне програмування. Про це повідомили в Центрі допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про проведення курсів у Кривому Розі керівництво Дніпропетровщини домовилося з Інститутом ділового адміністрування (ІДА). Набір учасників АТО на майбутні заняття вже розпочався.

Рівень знань бійців визначать тестуванням. Навчатимуть за двома напрямами. Тих, хто погано знається на цифрових технологіях, підтягнуть із комп’ютерної грамотності – навчать основ роботи з комп’ютером та Microsoft Office. Для досвідчених користувачів – програмування в Microsoft Excel і робота з базами даних.

«Уміння швидко і якісно опрацьовувати величезну кількість інформації – дуже затребувані для промислового міста, – пояснила старший викладач ІДА Ольга Боско. – Наше завдання – дати учасникам АТО нові та корисні знання, допомогти адаптувалися в мирному житті і влаштуватися на хорошу роботу».

Заняття розпочнуться, коли набереться потрібна кількість учнів. Одна група розрахована на 10-15 осіб. Записатися на курси можна за телефоном  068 416 14 91 Ольга Боско.

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА