До 85-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Студентський народний театр драми і комедії підготував нову творчу роботу – фільм-виставу за драмою І.Карпенка-Карого «Безталанна».

Під час урочистостей на адресу акторів – студентів і викладачів університету, – а також режисера-постановника і незмінного керівника театру Наталії Алексеєвої звучали найкращі слова вітань і побажань.

Захід продовжила довгоочікувана прем’єра фільму. Справжньою окрасою відеороботи стала мальовнича українська природа, живі декорації, неповторний національний колорит та народна пісня. Зйомки фільму проходили в червні цього року на Вінничині в с. Кіблич, де проживає родина однієї із студенток. Колектив студентського театру радо зустрічали та приймали місцеві жителі, із цікавістю спостерігаючи за складним і тривалим процесом зйомок.

Під час перегляду глядачі поринули у справжній вир складних людських почуттів і життєвих колізій. Кохання і сльози, щастя і розпач – усе було на екрані. Щирі непідробні емоції акторів додавали особливого трепету душі та викликали у глядачів сльози.

Присутні вітали прем’єру телевистави гучними оплесками, адже талант режисера та чудова гра акторів справили на всіх незабутнє враження.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *