З огляду на звернення громадських організацій, батьків та учнів, внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти в 2015/2016 навчальному році».
Відповідно до змін пункт 3 наказу викладено в новій редакції. Державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня буде проведено з 5 по 30 травня 2016 року з трьох предметів.
Наказ МОН України від 8 жовтня 2015 року № 1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940» оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства.
Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова
атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня
у 2015/2016 навчальному році
Назва навчального предмету | Форма проведення ДПА | Примітка | |
1. | Українська мова | У формі ЗНО | |
2. | Іноземна мова | У навчальних закладах | |
3. | Математика чи Історія Випускник обирає один із зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу | У формі ЗНО |
Повідомляє МОН України
А якщо профіль закладу математичний, а для вступу потрібна зовсім не математика, а історія, так склалося?..
Не розумію пункту 3 з переліку:”Математика чи Історія Випускник вибирає один із зазначених”. А якщо випускник обере обидва предмети для складання ЗНО,то оцінку з якого предмета виставлять у атестаті?
Не розумію змін до наказу. Дати проведення ДПА з 5 травня до 30 травня. Чітко б написали, який екзамен перший (іноземна у школі чи ЗНО, наприклад, з української мови і літ.) Бо укр.мову ще перевірити треба і оцінку в атестаті виставити.
Краще б внесли зміни щодо структури навчального року: атестати випускникам шкіл вручити наприкінці червня.