26 вересня 2015 року розпочалися перші змагання із риболовного спорту, а 27 вересня 2015 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, міні-гольфу та городкового спорту в програмі XVIII Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Читайте також: Команда тенісистів ЖДТУ перемогла в першому турі клубного чемпіонату України  Риболовні змагання серед працівників міністерств і відомств уже традиційно відбуваються восени, відкриваючи Спартакіаду. Вони залучають на водойми понад 60 учасників для наочної демонстрації того, що риболовля – це активне і здорове життя, яке органічно поєднує в собі спорт і милування природою. Збірна команда Міністерства освіти і науки України на змаганнях з риболовного спорту поплавковою вудкою, виставивши три команди, боролася за перемогу серед команд другої групи – міністерства. Кращий результат тут у нас – 5 місце. Читайте також: Як волинські туристи-педагоги досвід білоруських колег вивчали У неділю, 27 вересня в Гідропарку відбулися змагання з міні-гольфу, легкоатлетичного кросу та городкового спорту. Участь у змаганнях взяли понад 300 працівників міністерств і відомств. У цих видах змагань серед лідерів були спортсмени нашого міністерства. Ми посіли у своїй групі четверте місце в міні-гольфі та стали срібними призерами з городкового спорту та легкоатлетичного кросу. Змагання з пейнтболу відбулися 4 жовтня 2015 р. в туристичному комплексі «Пролісок» (проспект Перемоги, 139). Наша команда посіла сьоме місце. Учасники Спартакіади розподіляються на три групи: група “А” (команди “силових” структур), група “Б” (команди міністерств) і група “С” (команди інших центральних органів виконавчої влади), а переможці визначаються в особистому та командному з видів спорту, комплексному заліку за результатами видів програми Спартакіади. Зазначимо, що збірні команди міністерства складаються з працівників Міністерства (відповідальний Андрій Ткаченко, телефон 481-3210), Інституту модернізації змісту освіти (відповідальна Галина Коломоєць, тел. 248-18-16) та Комітету з фізичного виховання та спорту (відповідальний Іван Захарчук, тел. 486-49-61). Відповідальні відкриті до діалогу з працівниками міністерства та запрошують всіх до участі в наступних змаганнях. Іван Захарчук, відділ навчально-спортивної роботи Комітету з фізичного виховання та спорту