Шановні колеги!
Запрошуємо долучитися до роботи групи над доопрацюванням законопроекту про наукову та науково-технічну діяльність через онлайн-трансляцію.
Засідання робочої групи розпочнеться у вівторок,
13 жовтня, о 10:30.

Переглянути відео можна буде в день трансляції та пізніше на цій сторінці.

 

Нагадаємо, що під час комітетських слухань розглянули чотири законопроекти про науку та науково-технічну діяльність (№№ 2244а, 2244 а-1, 2244 а-2, 2244 а-3). Законопроект 2244а представив М.В. Стріха, заступник міністра освіти і науки. Присутні також заслухали доповіді: І.Г.Кириленка щодо законопроекту 2244а-1, І.М.Мриглода щодо законопроекту 2244а-2 та В.А.Чебанова щодо законопроекту 2244а-3.

Рішення про те, що урядовий законопроект про науку та науково-технічну діяльність (№ 2244 а) буде доопрацьовано робочою групою з урахуванням всього переліку поправок, було прийнято одноголосно. До складу групи увійде один представник від кожного законопроекту, Реанімаційного Пакета Реформ, Національної Академії наук, галузевих академій наук та Міністерства освіти і науки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Онлайн! Доопрацювання законопроекту про наукову та науково-технічну діяльність”
  1. Пропоную у першій статті першого розділу законопроекту замість слів “закономірності розвитку” написати “закономірності організації та розвитку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *