Профспілка працівників освіти і науки України на своєму офіційному сайті оприлюднила заяву щодо неприпустимості дискримінації прав працюючих учителів-пенсіонерів. 

Заяви посадових осіб держави щодо намірів звільнення з роботи вчителів-пенсіонерів  у профспілці вважають антиконституційними. А бажання подолати фінансові труднощі галузі за рахунок цієї категорії педагогічних працівників, які через низькі заробітки отримують мізерну пенсію близько 1200 – 1400 грн,  –  називають неприпустимим,  антигуманним та таким, що не відповідає міжнародному законодавству і порушує права осіб похилого віку, гарантовані законодавством держави.

Відстоюючи права освітян, галузева профспілка вимагає від органів державної влади неухильно дотримуватися національного та міжнародного законодавства щодо реалізації прав та гарантій на працю відповідно до професійної підготовки, трудових навичок нарівні з іншими громадянами, а також гарантій ст. 22 Конституції України щодо неприпустимості скасування конституційних прав громадян, звуження їх змісту і обсягу при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних.

1

 

За інформацією 
Профспілки працівників освіти і науки України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Профспілка: дискримінація педагогічних працівників за віком – протизаконна”
  1. А у нас в Северодонецке Луганской области этот профсоюз дал добро, чтоб учителям всего города ко Дню учителя выдали премию в размере 1% от оклада! Молодец профсоюз!!! Настоящие защитники!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *