Карта охоплює всі ключові події від Великого вибуху до наших днів, а серед трьох, відзначених за 2015 рік, – припинення вогню в Україні.

Матан Штаубера, випускник Національної художньої академії Ізраїлю «Бецалель», як дипломну роботу представив сайт Histography.io, що є інтерактивною схемою ключових подій в історії Всесвіту та людства. Для створення цього проекту Штаубер послуговувався даними з Вікіпедії.

На схемі – безліч маленьких чорних крапок, кожна з яких відповідає тій або іншій значущій події в історії – від моменту Великого вибуху 13 800 000 000 років тому до наших днів. При натисканні на крапку з’являється картка події з посиланням на Вікі.
Горизонтальний таймлайн розбитий на 13 періодів, серед яких Епоха рептилій, Середньовіччя та Індустріальна ера. Зліва користувач може вибрати тематику події – відкриття, музика, політика, будівництво та багато інших. Вертикальна вісь показує рік, коли відбулася та чи інша подія.

y7
Горошини-події збираються в єдину картину і при наближенні розсипаються по рожевому екрану з відповідним звуком. Фоном грає спокійна музика, яку можна вимкнути.

За матеріалами  jewishnews.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *