МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-486 від 12 жовтня 2015 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Щодо здачі зовнішнього незалежного
оцінювання студентами коледжів у 2016 році

З огляду на ситуацію, що склалась навколо Українського центру оцінювання якості освіти, Міністерство освіти і науки України надає деякі роз’яснення щодо складання зовнішнього незалежного оцінювання студентами коледжів у 2016 році.

Вилучення комп’ютерної техніки та банку завдань слідчими органами управління Міністерства внутрішніх справ України унеможливило розширення сфери проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

У зв’язку з вищезазначеним, виконання пункту 4 рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 03.07.2015 р. протокол 6/6-20 “Про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання” у частині, що стосується студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, є неможливим.

Міністр                                                                                                                  С.М. Квіт

Повідомляє МОН України

Один коментар до “Студенти коледжів не складатимуть ЗНО”
  1. Отже, слідчі органи управління Міністерства внутрішніх справ винні у тому, що деякі пункти рішення колегії МОН від 03.07.15 виконати неможливо. Це випливає з вищезгаданого документа. А раніше подумати про недолугі рішення і накази (напр. від 16.09.15) або лист МОН (від 22.05.15) було складно. Таке враження, що в Міністерстві освіти працюють ще більші неуки, ніж їх було за Табачника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *