15-16 жовтня у м.Суми  відбудеться Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Вчені, педагоги, соціальні працівники, медики та батьки вирішуватимуть проблеми в системі отримання освіти та забезпечення життєдіяльності людей з особливими потребами.

Серед запрошених: начальник відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Тетяна Симоненко; директор Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор В’ячеслав Засенко; виконавчий директор Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» Наталія Скрипка;  голова Ради Всеукраїнської громадської організації «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» Олена Кравченко.

Тематичні напрями роботи Конгресу

  • Секція 1. Інновації в освіті дітей з особливими потребами в контексті євроінтеграційних змін.
  • Секція 2. Методологія, технології та методики корекційно-розвиткової діяльності: міжвідомчий аспект.
  • Секція 3. Проблеми теорії та практики реалізації систем раннього втручання, скринінгу, реабілітації, абілітації, супроводу, підтримки та соціально-педагогічного патронажу: нормативно-правовий і технологічний аспекти.
  • Секція 4. Сучасні корекційно-реабілітаційні технології у формальній, неформальній та інформальній освіті дітей з особливими потребами.
  • Секція 5. Роль громадських організацій у залученні родин дітей з особливими потребами до реабілітаційного процесу.

До участі в роботі Конгресу запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури, представники органів державного і місцевого самоврядування та недержавних громадських організацій, батьки, соціальні працівники, практичні працівники сфери охорони здоров’я та освіти, підприємств, фінансових та інших установ, які мають стосунок до тематики конгресу.

 Початок роботи: 15 жовтня о 10:00

Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00

Адреса проведення: у приміщенні наукової бібліотеки УАБС НБУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1

Під час роботи Конгресу передбачаються такі наукові заходи: міжнародна науково-практична конференція, майстер-класи, семінари для батьків, ярмарок педагогічних ідей, круглий стіл з обговорення та прийняття резолюції Конгресу.

Детальна інформація щодо участі в Конгресі представлена на сайтах:

– Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

 Інституту спеціальної педагогіки НАПН України

Щиро запрошуємо Вас до участі в роботі Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації!

Інформує прес-служба Сумського ДПУ ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *