Ще від минулої п’ятниці приміщення МОН – у розпорядженні студентства. Кажуть, не полишать будівлю, допоки в Раді не визначаться з новим освітянським міністром, кандидатуру якого мають погодити з активістами. Ще вимагають провести повний аудит діяльності Міносвіти і науки – для цього пропонують створити авторитетну незалежну комісію з фінансів та права, яка й займеться вивченням документації, її оцифруванням, копіюванням та оприлюдненням.

Самооборонці у масках-балаклавках кажуть, що двері відомства відчинені для всіх, однак треба мати при собі студентський квиток або інше посвідчення особи.У Міносвіти студенти озвучили вимоги до влади - trans

Президент Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щептинникова – ¬всі ці дні у міністерстві. Разом з активістами готує план пропозицій для нового очільника освітньої галузі. Такі обговорення цілком відкриті.

Загалом атмосфера у міністерстві дружня та сприятлива для співробітництва. Однак хлопці із Самооборони кажуть, що іноді трапляються й інциденти. Буквально вчора п’ятірка молодиків намагалися спровокувати їх.

Сьогодні студенти під час прес-конференції офіційно оприлюднили вимоги до влади. Незмінними залишаються пункти щодо кандидатури міністра, розслідування актів насильства та репресій починаючи від 30 листопада, аудиту діяльності МОН, а також щодо ухвалення законопроекту «Про вищу освіту».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *