З 1 по 11 жовтня в Ніцці відбулися великі багатопрофільні спортивні змагання «European masters games-2015», визнані Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), розраховані на спортсменів-ветеранів будь-якого рівня. Змагання, участь у яких брали спортсмени з 76 країн світу, проводилися з 27 індивідуальних і командних видів спорту. Читайте також: Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ перемогли в обласній першості з міні-футболу До складу збірної команди України з гандболу ввійшли представники м. Києва, м. Запоріжжя, м. Дніпропетровська, Сумської області та Закарпаття. Запорізький національний університет на цих змаганнях представляв старший викладач кафедри спортивних ігор, майстер спорту України Дмитро Сердюк. На попередньому етапі гравці збірної команди України одержали 5 перемог над командами Італії, Австрії, Угорщини, Польщі, Словенії. Фінальна гра турніру вийшла складною і напруженою. З відривом всього в одне очко (рахунок 12:11) збірна команда України поступилася команді Угорщини. І таким чином виборола друге місце і заслужене «срібло» серед 11 команд. А Дмитро Сердюк здобув титул «Кращий гравець» «European masters games-2015». Читайте також: Волинські школярі та студенти змагались на чемпіонаті зі спортивного туризму Прес-центр ЗНУ