У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся перший загальноміський захід «Сила Нескорених!»  На свято завітали бійці, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, військовослужбовці Збройних сил України, батьківська, педагогічна  та учнівська спільнота Києва, а також представники київської міської влади.

Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації, привітала наших захисників і зазначила: «Ми у вічному боргу перед тими, хто захищав нас під час Другої світової, і перед тими, хто сьогодні бореться за мир на сході. Саме тому київська міська влада намагається всіма можливими засобами забезпечити соціальну підтримку всім захисникам України. Йдеться про пільговий проїзд у громадському транспорті, допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям, а також соціальну підтримку дітей бійців АТО. Для них Київ не лише організував літній відпочинок та оздоровлення, а й забезпечив безкоштовне харчування у навчальних закладах».

Також до Дня захисника України ветеранам та воїнам АТО КМДА  виділила кошти для соціальних виплат. Гостей свята також привітали кадети ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус», учні Скандинавської гімназії та Авіакосмічного ліцею Національного авіаційного університету міста Києва імені І.Сікорського, вихованці Народного художнього колективу ансамблю танцю «Україна», Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», Народного художнього колективу ансамблю танцю «Пульс» та студенти Київської муніципальної української академії танцю ім. Сержа Лифаря.

У рамках урочистостей учні київських навчальних закладів передали воїнам, які перебувають у зоні проведення АТО, бандеролі з листами, малюнками та оберегами.

Повідомляє департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *