14 – 16 жовтня в Бішкеку учні ПТО змагатимуться в першому чемпіонаті з робітничих професій.  Так у Киргизстані мають намір не лише перевірити майстерність майбутніх фахівців, а й підвищити престиж затребуваних робітничих професій серед молоді.

Як повідомили в Агентстві професійно-технічної освіти при Міністерстві праці, міграції та молоді КР, це перший крок системи професійно-технічної освіти Киргизстану до участі в міжнародному русі WorldSkills International, метою якої є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу.

Сьогодні учасниками руху WSI є понад 60 країн. Очікується, що вступ Киргизстану до WSI дасть змогу створити  систему національних змагань із професійних навичок, що можуть вплинути на якісні зміни в системі професійно-технічної освіти республіки.

У першому чемпіонаті візьмуть участь 8 збірних команд із 7 областей і Бішкека. Перемогу виборюватимуть за трьома робітничими професіями в сфері будівництва та енергетики: гіпсокартонні, електрогазозварювальні та електромонтажні роботи.

За матеріалами ca-news.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *