Днями в Комсомольську Полтавської області відбувся фестиваль робототехніки “FERREXPO ROBOT FEST 2015”. Взяти участь у змаганнях приїхали представники з Тернополя, Донецька, Кіровограда, Дніпропетровська, Вінниці, Кременчука, Комсомольська та Києва.

Півтисячі гостей зібралися подивитися на роботів. На першому поверсі Палацу культури і творчості їх чекали три зони активності – біля входу можна було зробити «селфі з найбільшим роботом на виставці», якого створив і привіз із Києва головний суддя змагань. Висота робота – близько метра. Друга зона активності – можливість взяти участь у спеціальній вікторині про роботів і робототехніку «Привіт, роботе!». Третя зона активності – це можливість показати свої лего-конструкції і отримати за це приз.

СнимокddЗмагання відбувалися у двох категоріях – автономні роботи і керовані роботи.  Дві тернопільські команди – “MaxWell” та “Creativ” – стали переможцями всеукраїнського фестивалю робототехніки.  Вихованці студії “Винахідник” взяли два перші місця і гран-прі. За друге місце тернополяни отримали планшет, за перше – ноутбук. Команда, яка взяла гран-прі, отримала набір для створення лего-робота.

Як розповіли учасники змагань, створювати таких роботів – заняття недешеве. За словами 14-річного учасника Вані, на створення одного робота в середньому необхідно 8 000 гривень.

У категорії “Автономні роботи” трійка переможців має такий вигляд:
1 місце: команда “Sokrat”, м. Вінниця
2 місце: команда “#RoboClub”, м. Донецьк
3 місце: команда “Mario”, м. Вінниця

У категорії “Керовані роботи” перемогли:
1 місце: команда “MaxWell”, м. Тернопіль
2 місце: команда “Creativ”, м. Тернопіль
3 місце: команда “Експромт2”, м. Добровеличківка

Між переможцями в обох категоріях було визначено найсильнішого. Гран-прі фестивалю виборола команда “MaxWell” з м. Тернополя
У номінації “Найоригінальніший робот” було відзначено роботу Віталія Романа.

Повідомляє прес-центр департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *